Şifremi unuttum? Ne yapabilirim?

Eğer şifrenizi unuttuysanız “Üye Girişi” bölümünden e-posta adresinizi girerek “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayınız. Şifreniz otomatik olarak mail adresinize düşecektir.

Sipariş verdikten sonra ürün ne kadar zamanda elime geçer?

Ürünlerimiz Sipariş üzerine Özel olarak üretilmektedir.

Üretim ve Teslimat tarihi Atölyemizin yoğunluğuna göre
ortalama 20 ile 30 gün arasındadır.

Detaylı Teslimat tarihi Siparişinizden sonra
Mail veya Telefon aracılığıyla bildirilir.

Bayram ve Tatil günlerinde Teslimat yapılmamaktadır.

Siparişlerimi nasıl ödeyebilirim?

Siparişlerinizi tüm bankaların kredi kartlarıyla ödeyebilirsiniz. Bunun dışında ödeme ekranında “Havale ile Ödeme” seçeneğini tıklayarak ödemenizi havale yaparak da gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapabilirim?

Satın almış olduğunuz ürünü değiştirmek için sitenin alt kısmında “Müşteri Hizmetleri’nden “İletişim” bölümünü seçerek “Mesajınız” kısmına değiştirmek istediğiniz ürünün kodunu ve sipariş numaranızı yazınız. Bu aşamadan sonra sizinle merkezden iletişime geçilerek işleminiz gerçekleştirilecektir.

Satın aldığım ürünü kaç gün içinde iade edebilirim?

Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürünün kusurlu olması durumunda ise Tüketici Kanunu gereği bu süre 30 güne çıkmaktadır.

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek için sitenin alt kısmında “Müşteri Hizmetleri’nden “İletişim” bölümünü seçerek “Mesajınız” kısmına iade etmek istediğiniz ürünün kodunu ve sipariş numaranızı yazınız. Bu aşamadan sonra sizinle merkezden sizinle iletişime geçilerek işleminiz gerçekleştirilecektir. Ödemiş olduğunuz tutar bankanıza gün içinde iade edilecektir. Bundan sonraki sürecin hesabınıza yansıması tamamen bankanızla alakalıdır.